Alışveriş Sepeti

Güvenli Alışveriş

Kredi Kartı Bilgilerinin Güvenliği

www.toptancantalar.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde, alışveriş sırasında kullanıcıların girdiği fatura bilgileri ve kredi kartına ait bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslara iletilmez.
Ayrıca, kredi kartı üzerinde yazan bilgilerle doldurulmuş alanlar ise kullanıcı güvenliği için kayıt altında tutulmaz.

3D Güvenlik Koruması

3D, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.
İnternetten yapılan her alışverişte cep telefonuna gelen benzersiz parola ile kredi kartından çekim işlemini onaylama işlemi olarak da bilinir.
Visa Kredi Kartları için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa“, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için, kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir parola ile onaylaması gerekir.
Bu parola da kişinin cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilir.

www.toptancantalar.com.tr‘dan yapılacak olan alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu 3D Güvenlik destekli ise eğer ödemenizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerin Düzenlemesi ve Silinmesi

www.toptancantalar.com.tr kişisel bilgilerinizin düzenlenmesi veya silinmesi için e-posta veya posta göndererek talepte bulunabilirsiniz.